Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
Машка маица
Код на производ:
(HJ9807)
adidas

adidas Studio Lounge

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Studio Lounge е машка маица со кратки ракави наменета за тренинг. Кога сте решени да тренирате никогаш подобро, оваа маица ќе ве поддржи во таа одлука што е можно повеќе, но дури и кога не сте претерано расположени, таа е тука за да ве мотивира. Удобниот, прозрачен материјал ќе ја поддржи вашата решителност и ќе ви го даде пријатното чувство кое го барате. Има стандарден крој и во тој поглед одлично ќе ја следи линијата на вашето тело. Маицата е изработена од органски памук, кој ви кажува само едно – беспрекорна удобност. Спецификација: Машка маица Кратки ракави adidas лого Состав: 80% органски памук, 20% lyocell.
Подетално

adidas Studio Lounge е машка маица со кратки ракави наменета за тренинг. Кога сте решени да тренирате никогаш подобро, оваа маица ќе ве поддржи во таа одлука што е можно повеќе, но дури и кога не сте претерано расположени, таа е тука за да ве мотивира. Удобниот, прозрачен материјал ќе ја поддржи вашата решителност и ќе ви го даде пријатното чувство кое го барате. Има стандарден крој и во тој поглед одлично ќе ја следи линијата на вашето тело. Маицата е изработена од органски памук, кој ви кажува само едно – беспрекорна удобност.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • adidas лого
 • Состав: 80% органски памук, 20% lyocell

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош