Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Anarchy
MONT Anarchy
MONT Anarchy
MONT Anarchy
MONT Anarchy
MONT Anarchy
MONT Anarchy
MONT Anarchy
MONT Anarchy
MONT Anarchy
Женска јакна
Код на производ:
(MNA223F515-01)
MONT

MONT Anarchy

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
9.690 ДЕН
Моментална цена
9.690 ДЕН
Цена со попуст
6.783 ДЕН
Заштеда: 2.907 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
MONT ANARCHY е женска outdoor јакна за студените денови. Функционална, универзална јакна која ќе ви го исполни секој ден со удобност и пријатност. Сакото има опуштен крој, должина до половината и ќе ви овозможи топлина, удобност и привлечен изглед. Страничните џебови и високата јака ќе направат да се чувствувате пријатно и удобно дури и во ветровитите денови. Филот надолу ќе ве стопли без дополнително оптоварување, а модерниот пократок крој и привлечната боја ќе го истакне вашиот стил во секоја комбинација. Со патентот во целата должина на јакната, можете лесно да ја прилагодите нејзината отвореност. Добијте ја вашата дневна доза на MONT стил и удобност со оваа функционална јакна на отворено. Спецификација:женска outdoor јакна Висока јакаЦелосен патентСтранични џебовиМатеријал: 100% полиестерПолнење: 90% надолу, 10% пердуви.
Подетално

MONT ANARCHY е женска outdoor јакна за студените денови. Функционална, универзална јакна која ќе ви го исполни секој ден со удобност и пријатност. Сакото има опуштен крој, должина до половината и ќе ви овозможи топлина, удобност и привлечен изглед. Страничните џебови и високата јака ќе направат да се чувствувате пријатно и удобно дури и во ветровитите денови. Филот надолу ќе ве стопли без дополнително оптоварување, а модерниот пократок крој и привлечната боја ќе го истакне вашиот стил во секоја комбинација. Со патентот во целата должина на јакната, можете лесно да ја прилагодите нејзината отвореност. Добијте ја вашата дневна доза на MONT стил и удобност со оваа функционална јакна на отворено. Спецификација:

 • женска outdoor јакна
 • Висока јака
 • Целосен патент
 • Странични џебови
 • Материјал: 100% полиестер
 • Полнење: 90% надолу, 10% пердуви

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223F509-92
  12.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  15.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223F507-Z1
  10.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223F509-01
  12.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  15.390 ДЕН
  Помош