Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
NIKE Los Angeles Lakers
Код на производ:
(DN4710-027)
NIKE

NIKE Los Angeles Lakers

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Los Angeles Lakers се машки, спортски шорцеви кои зрачат со лежерен и удобен стил. Шорцевите се широки и опуштени, а со тоа обезбедуваат целодневна удобност од која нема да сакате да се разделите. Можете да ја прилагодите еластичната лента според вашите мерки. Страничните џебови како и задните џебови се идеални за складирање на сите потребни работи. Препуштете се на вашите активности во удобноста што ја обезбедуваат NBA Nike шорцевите. Спецификација: Машки шорцеви Странични џебови Заден џеб Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Los Angeles Lakers се машки, спортски шорцеви кои зрачат со лежерен и удобен стил. Шорцевите се широки и опуштени, а со тоа обезбедуваат целодневна удобност од која нема да сакате да се разделите. Можете да ја прилагодите еластичната лента според вашите мерки. Страничните џебови како и задните џебови се идеални за складирање на сите потребни работи. Препуштете се на вашите активности во удобноста што ја обезбедуваат NBA Nike шорцевите.
Спецификација:

 • Машки шорцеви
 • Странични џебови
 • Заден џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви DH9075-687
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви DH9075-010
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Помош