Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
MONT Lightweight
Машка јакна
Код на производ:
(MNA223M501-01)
MONT

MONT Lightweight

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
7.890 ДЕН
Моментална цена
7.890 ДЕН
Цена со попуст
6.312 ДЕН
Заштеда: 1.578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
MONT LIGHTWEIGHT е машка outdoor јакна со качулка која ќе ви ја обезбеди потребната заштита во постудениот период. Машка јакна на отворено која ви нуди удобност и леснотија, во препознатливо издание. Високата јака и пространата прилагодлива хауба обезбедуваат добра покриеност и заштита. Лесното полнење на оваа јакна ќе ви овозможи неоптоварувачка топлина. Целосниот патент на јакната го олеснува прилагодувањето на нејзината отвореност, а тука е и логото MONT, кое јасно зборува за љубовта кон брендот. Страничните џебови со патент безбедно ќе ги држат сите ваши ситници, а доколку е потребно, можете да ги загреете рацете во нив. Оваа машка јакна MONT е одличен избор за оние од вас кои сакаат активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и при студено време. Спецификација:Машка outdoor јакнаПрилагодлива капуљачаПатент со целосна должинаЛого на МОНТСтранични џебови со патент.
Подетално

MONT LIGHTWEIGHT е машка outdoor јакна со качулка која ќе ви ја обезбеди потребната заштита во постудениот период. Машка јакна на отворено која ви нуди удобност и леснотија, во препознатливо издание. Високата јака и пространата прилагодлива хауба обезбедуваат добра покриеност и заштита. Лесното полнење на оваа јакна ќе ви овозможи неоптоварувачка топлина. Целосниот патент на јакната го олеснува прилагодувањето на нејзината отвореност, а тука е и логото MONT, кое јасно зборува за љубовта кон брендот. Страничните џебови со патент безбедно ќе ги држат сите ваши ситници, а доколку е потребно, можете да ги загреете рацете во нив. Оваа машка јакна MONT е одличен избор за оние од вас кои сакаат активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, дури и при студено време. Спецификација:

 • Машка outdoor јакна
 • Прилагодлива капуљача
 • Патент со целосна должина
 • Лого на МОНТ
 • Странични џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M503-41
  12.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  15.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M503-01
  12.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  15.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна MNA223M516-68
  10.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  13.490 ДЕН
  Помош