Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
NIKE LIVERPOOL FC
Машки дуксер
Код на производ:
(DJ9667-375)
NIKE

NIKE LIVERPOOL FC

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LIVERPOOL FC машкиот дуксер со капуљача е комбинација на тимската гордост и класичната удобност. Тимските детали на топлото руно обезбедуваат автентичен стил каде ѝ да се појавите. Предните и задните џебови со патент ви овозможуваат безбедно да ги чувате вашите мали предмети. Спецификација: Standard fit Капуљача Преден и заден џеб со патент Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike LIVERPOOL FC машкиот дуксер со капуљача е комбинација на тимската гордост и класичната удобност. Тимските детали на топлото руно обезбедуваат автентичен стил каде ѝ да се појавите. Предните и задните џебови со патент ви овозможуваат безбедно да ги чувате вашите мали предмети.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Капуљача
 • Преден и заден џеб со патент
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош