Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HL2366)
adidas

adidas AEROREADY

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AEROREADY се машки долен дел тренерки за јога. Долгите ногавици со еластични делови на дното ќе ви помогнат да ја направите асаната која до сега ве мачеше. Еластичниот појас придонесува за удобноста на целиот модел. Страничните џебови се одлични за складирање на сите потребни ситници. Спецификација: Машки долен дел тренерки Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин.
Подетално

adidas AEROREADY се машки долен дел тренерки за јога. Долгите ногавици со еластични делови на дното ќе ви помогнат да ја направите асаната која до сега ве мачеше. Еластичниот појас придонесува за удобноста на целиот модел. Страничните џебови се одлични за складирање на сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Состав: 51% памук, 44% рециклиран полиестер, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош