Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HK2836)
adidas

adidas Feel Vivid

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons се машки долен дел тренерки за целодневна удобност. Едноставно предадете се на удобноста кое ви ја пружа ова парче облека. Еластичниот појас со учкур можете да го прилагодите според вашите мерки и потреби. Страничните џебови се идеални за складирање на сите потребни ситници, но во исто време придонесуваат за лежерен стил. Еластичните делови на ногавиците ги спречуваат несаканјте поместувања. Тренерките се изработени од природни и рециклирани материјали, бидејќи adidas се труди максимално да се вклучи во зачувувањето на нашата планета. Спецификација: Машки долен дел тренерки Странични џебови Еластичен појас Состав: 80% органски памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Future Icons се машки долен дел тренерки за целодневна удобност. Едноставно предадете се на удобноста кое ви ја пружа ова парче облека. Еластичниот појас со учкур можете да го прилагодите според вашите мерки и потреби. Страничните џебови се идеални за складирање на сите потребни ситници, но во исто време придонесуваат за лежерен стил. Еластичните делови на ногавиците ги спречуваат несаканјте поместувања. Тренерките се изработени од природни и рециклирани материјали, бидејќи adidas се труди максимално да се вклучи во зачувувањето на нашата планета.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Состав: 80% органски памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош