Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CW4292-601)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
5.192 ДЕН
Заштеда: 1.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear женските долен дел тренерки ќе ве загреат без да ви додадат тежина. Nike деталите обезбедуваат врвен спортски изглед подготвен за секојдневно носење. Tech fleece ткаенина со врвен изглед и лесна конструкција обезбедува добра изолација. Страничните џебови со патенти и внатрешниот џеб ви овозможуваат да ги организирате вашите ситници. Nike Sportswear женските долен дел тренерки можете да ги комбинирате со различни парчиња на облека.Спецификација:Модел: standard fitЕластичен прилагодлив појасЕластични делови на ногавицитеСтранични џебови со патент и внатрешен џебМатеријал: 69% памук, 31% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear женските долен дел тренерки ќе ве загреат без да ви додадат тежина. Nike деталите обезбедуваат врвен спортски изглед подготвен за секојдневно носење. Tech fleece ткаенина со врвен изглед и лесна конструкција обезбедува добра изолација. Страничните џебови со патенти и внатрешниот џеб ви овозможуваат да ги организирате вашите ситници. Nike Sportswear женските долен дел тренерки можете да ги комбинирате со различни парчиња на облека.
Спецификација:

 • Модел: standard fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови со патент и внатрешен џеб
 • Материјал: 69% памук, 31% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош