Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
UMBRO DIAMOND
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(UMA223M106-62)
UMBRO

UMBRO DIAMOND

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
2.723 ДЕН
Заштеда: 1.167 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UMBRO DIAMOND се машки долен дел тренерки дизајнирани за фудбал, со едноставен крој, минималистички дизајн и препознатлив комфор. Изработен е од лесен и мек материјал кој ви ја дава удобноста и удобноста што ја заслужувате. Еластичниот прилагодлив појас е тука за да ја олесни персонализација на овие тренерко. Под левиот страничен џеб има мала дискретна графика која јасно ја покажува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Страничните џебови со патент се тука за лесно и безбедно складирање на сите ваши основни работи. Малку заострените ногавици им овозможуваат на вашите патики да се истакнат каде ѝ да се појавите.Спецификација: Машки долен ел тренерки Состав: 78% памук, 17% полиестер и 5% еластин Стеснети ногавици UMBRO графика Странични џебови со патент Прилагодлив еластичен појас.
Подетално

UMBRO DIAMOND се машки долен дел тренерки дизајнирани за фудбал, со едноставен крој, минималистички дизајн и препознатлив комфор. Изработен е од лесен и мек материјал кој ви ја дава удобноста и удобноста што ја заслужувате. Еластичниот прилагодлив појас е тука за да ја олесни персонализација на овие тренерко. Под левиот страничен џеб има мала дискретна графика која јасно ја покажува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Страничните џебови со патент се тука за лесно и безбедно складирање на сите ваши основни работи. Малку заострените ногавици им овозможуваат на вашите патики да се истакнат каде ѝ да се појавите.
Спецификација:

 • Машки долен ел тренерки
 • Состав: 78% памук, 17% полиестер и 5% еластин
 • Стеснети ногавици
 • UMBRO графика
 • Странични џебови со патент
 • Прилагодлив еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош