Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Детски дуксер
Код на производ:
(DQ9110-010)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.781 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece дуксер со капуљача за тинејџери е дизајниран за удобност за време на училишните активности и играта со другарите. Имате ли впечаток дека никогаш немате доволно дуксери во вашиот гардеробер? Нема сомнеж дека Sportswear Club Fleece недостасува во вашата колекција. Класичниот, едноставен дизајн е непогрешлив избор. Лесната, мека ткаенина ја обезбедува потребната удобност и топлина. Ребрестите делови на ракавите не дозволуваат проток на студениот воздух додека сте во движење. Спецификации: Дуксер за тинејџери за секој ден Капуљача Ребрести делови на ракавите Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece дуксер со капуљача за тинејџери е дизајниран за удобност за време на училишните активности и играта со другарите. Имате ли впечаток дека никогаш немате доволно дуксери во вашиот гардеробер? Нема сомнеж дека Sportswear Club Fleece недостасува во вашата колекција. Класичниот, едноставен дизајн е непогрешлив избор. Лесната, мека ткаенина ја обезбедува потребната удобност и топлина. Ребрестите делови на ракавите не дозволуваат проток на студениот воздух додека сте во движење.
Спецификации:

 • Дуксер за тинејџери за секој ден
 • Капуљача
 • Ребрести делови на ракавите
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош