Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Женска маица
Код на производ:
(AQ3212-684)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT е женска маица за тренинг, која е многу удобна и пријатна. Оваа маица нежно се прилепува на телото, овозможувајќи ви слободни движења. Nike Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа и ѝ овозможува побрзо да испари, помагајќи ви да останете суви и фокусирани. Може да се носи самостојно, но и под дуксер или јакна за трчање и тренинг. Стандардниот крој и мешавината од памук и полиестер ви нуди совршена удобност која ја заслужувате. Станете дел од тимот на Nike со Nike Dri-FIT женската маица за тренинг и поместете ги сопствените граници. Спецификација: Женска маица за тренинг Nike Dri -FIT технологија Стандарден крој Засилена крагна Состав: 58% памук и 42% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT е женска маица за тренинг, која е многу удобна и пријатна. Оваа маица нежно се прилепува на телото, овозможувајќи ви слободни движења. Nike Dri-FIT технологијата ја отстранува потта од вашата кожа и ѝ овозможува побрзо да испари, помагајќи ви да останете суви и фокусирани. Може да се носи самостојно, но и под дуксер или јакна за трчање и тренинг. Стандардниот крој и мешавината од памук и полиестер ви нуди совршена удобност која ја заслужувате. Станете дел од тимот на Nike со Nike Dri-FIT женската маица за тренинг и поместете ги сопствените граници.
Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Nike Dri -FIT технологија
 • Стандарден крој
 • Засилена крагна
 • Состав: 58% памук и 42% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош