Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Nancy
CHAMPION Nancy
CHAMPION Nancy
CHAMPION Nancy
Детска јакна
Код на производ:
(CHA223G502-12)
CHAMPION

CHAMPION Nancy

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion NANCY е јакна со капуљача за девојчиња. Кога ќе пристигнат постудените денови, дозволете Champion да се погрижи за вас. Оваа јакна со капуљача ќе ве стопли и во исто време ќе ве заштити од дождот. Патентот со целосна должина овозможува брзо и лесно облекување, за да не губите време и веднаш да ја започнете вашата нова авантура. Ефектниот дизајн ќе ги привлече сите погледи на игралиштето или каде ѝ да се појавите. Страничните џебови нудат можност за складирање ситници или по потреба можете да ги ставите рацете во џебовите и на тој начин да го подигнете нивото на топлина во секое време.Спецификација: Јакна за девојки Капуљача Странични џебови Прицврстување на патент Состав: 100% полиестер.
Подетално

Champion NANCY е јакна со капуљача за девојчиња. Кога ќе пристигнат постудените денови, дозволете Champion да се погрижи за вас. Оваа јакна со капуљача ќе ве стопли и во исто време ќе ве заштити од дождот. Патентот со целосна должина овозможува брзо и лесно облекување, за да не губите време и веднаш да ја започнете вашата нова авантура. Ефектниот дизајн ќе ги привлече сите погледи на игралиштето или каде ѝ да се појавите. Страничните џебови нудат можност за складирање ситници или по потреба можете да ги ставите рацете во џебовите и на тој начин да го подигнете нивото на топлина во секое време.
Спецификација:

 • Јакна за девојки
 • Капуљача
 • Странични џебови
 • Прицврстување на патент
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна CHBG193402-400
  2.795 ДЕН
  Заштеда 50%
  5.590 ДЕН
  Помош