Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
adidas Powerreact
Спортски градник
Код на производ:
(HN7273)
adidas

adidas Powerreact

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Powerreact спортскиот градник за тренинг обезбедува средна поддршка. Дизајниран е да ги собере и поддржува мускулите на градите и грбот дури и за време на најинтензивните вежби. Од HIIT, преку кардио вежби, до бокс и тимски спортови, ова спортско парче обезбедува чувство на ладење на кожата благодарение на технологијата Aeroready и ја остава сува. Можете да го носите самостојно или под други парчиња облека. Мрежестите детали дозволуваат воздухот да поминува во областите со зголемено потење, така што останувате фокусирани на стомачните мускули до крајот на тренингот. Прилагодливите ремени и мобилните перничиња одговараат на индивидуалните барања и го олеснуваат совршеното вклопување. Спецификација: Женски спортски градник Средна поддршка Aeroready технологија Прилагодливи ремени Мобилни перничиња Состав: 73% рециклиран полиестер, 27% еластин.
Подетално

adidas Powerreact спортскиот градник за тренинг обезбедува средна поддршка. Дизајниран е да ги собере и поддржува мускулите на градите и грбот дури и за време на најинтензивните вежби. Од HIIT, преку кардио вежби, до бокс и тимски спортови, ова спортско парче обезбедува чувство на ладење на кожата благодарение на технологијата Aeroready и ја остава сува. Можете да го носите самостојно или под други парчиња облека. Мрежестите детали дозволуваат воздухот да поминува во областите со зголемено потење, така што останувате фокусирани на стомачните мускули до крајот на тренингот. Прилагодливите ремени и мобилните перничиња одговараат на индивидуалните барања и го олеснуваат совршеното вклопување.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Средна поддршка
 • Aeroready технологија
 • Прилагодливи ремени
 • Мобилни перничиња
 • Состав: 73% рециклиран полиестер, 27% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAC S
  MDE
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош