Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
Детски дуксер
Код на производ:
(HM2070)
adidas

adidas Designed For Gameday

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed For Gameday е lifestyle дуксер за момчиња. Секогаш бидете во mood да постигнете одлични резултати. Моментите пред натпреварот се исто толку важни како и самиот натпревар. Страничните џебови со патент ви овозможуваат да бидете максимално опуштени знаејќи дека вашите вредни предмети се безбедни. Препуштете се на допирот на нежниот памук и оставете го вашиот единствен фокус да биде личниот рекорд. Спецификација: Дуксер за момчиња Затворање со патент Странични џебови Капуљача Регуларен крој Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Designed For Gameday е lifestyle дуксер за момчиња. Секогаш бидете во mood да постигнете одлични резултати. Моментите пред натпреварот се исто толку важни како и самиот натпревар. Страничните џебови со патент ви овозможуваат да бидете максимално опуштени знаејќи дека вашите вредни предмети се безбедни. Препуштете се на допирот на нежниот памук и оставете го вашиот единствен фокус да биде личниот рекорд.
Спецификација:

 • Дуксер за момчиња
 • Затворање со патент
 • Странични џебови
 • Капуљача
 • Регуларен крој
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9m -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош