Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Машки дуксер
Код на производ:
(HK4570)
adidas

adidas Future Icons

Претходна цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Цена со попуст
3.830 ДЕН
Заштеда: 958 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons е lifestyle дуксер за мажи. Без разлика на активностите кои ве очекуваат, дуксерот одлично ќе ви стои како во вашите активни денови, така и во деновите кога сте решиле да се опуштите на каучот пред ТВ со омилениот филм или серија. Усовршете го вашиот outfit со модерен дуксер, додека вашите раменици се прегрнати со потписот 3-Stripes на брендот adidas. Дуксерот е изработен од делумно рециклирани материјали. Спецификација: Машки дуксер Капуљача Кенгур џеб Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Future Icons е lifestyle дуксер за мажи. Без разлика на активностите кои ве очекуваат, дуксерот одлично ќе ви стои како во вашите активни денови, така и во деновите кога сте решиле да се опуштите на каучот пред ТВ со омилениот филм или серија. Усовршете го вашиот outfit со модерен дуксер, додека вашите раменици се прегрнати со потписот 3-Stripes на брендот adidas. Дуксерот е изработен од делумно рециклирани материјали.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Кенгур џеб
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош