Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
Женски дуксер
Код на производ:
(CHA223F613-73)
CHAMPION

CHAMPION Roch Inspired

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSPIRED е женски lifestyle дуксер дизајниран да донесе целодневна удобност и топлина. Направен е од лесен француски фротир со мека текстура што ви дава задоволство и удобност за време на студените денови. Модерен дуксер со интересни комбинацији на бои кои го зголемуваат бројот на комбинации. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. Со купување на овој дуксер, вие учествувате во кампањата за зголемување на одржливото производство на органски памук. Доколку сакате да бидете забележани и запаметени како дама со стил, овој Champion дуксер е ваш идеален сојузник. Спецификација: Женски дуксер - lifestyle Состав: 100% органски памук Манжетни на ракавите.
Подетално

Champion ROCH INSPIRED е женски lifestyle дуксер дизајниран да донесе целодневна удобност и топлина. Направен е од лесен француски фротир со мека текстура што ви дава задоволство и удобност за време на студените денови. Модерен дуксер со интересни комбинацији на бои кои го зголемуваат бројот на комбинации. Манжетните на ракавите ги спречуваат несаканите поместувања на дуксерот и продирањето на студениот воздух. Со купување на овој дуксер, вие учествувате во кампањата за зголемување на одржливото производство на органски памук. Доколку сакате да бидете забележани и запаметени како дама со стил, овој Champion дуксер е ваш идеален сојузник.
Спецификација:

 • Женски дуксер - lifestyle
 • Состав: 100% органски памук
 • Манжетни на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош