Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски тренерки
Код на производ:
(HM1915)
adidas

adidas Essentials

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S -
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M -
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials се женски lifestyle тренерки со едноставен дизајн кој можете да го носите во различни пригоди. Горниот дел се одликува со стандарден крој и со затворање на патент по целата должина, додека долниот дел има тесен крој и е инспириран од класичниот спортски стил со познатите adidas пруги. При изработката на овие тренерки, брендот adidas користеше рециклиран полиестер за да ги зачува природните ресурси и да го намали влијанието на штетниот отпад. Вакавите тренерки едноставно се незаменливи во гардеробата на секоја активна жена. Облечете ги adidas Essentials женските тренерки и бидете во тренд. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Патент со целосна должина на горниот дел Прилагодлив еластичен појас на долниот дел Еластични делови на ногавиците, ракавите и половината Primegreen Материјал: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Essentials се женски lifestyle тренерки со едноставен дизајн кој можете да го носите во различни пригоди. Горниот дел се одликува со стандарден крој и со затворање на патент по целата должина, додека долниот дел има тесен крој и е инспириран од класичниот спортски стил со познатите adidas пруги. При изработката на овие тренерки, брендот adidas користеше рециклиран полиестер за да ги зачува природните ресурси и да го намали влијанието на штетниот отпад. Вакавите тренерки едноставно се незаменливи во гардеробата на секоја активна жена. Облечете ги adidas Essentials женските тренерки и бидете во тренд.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Патент со целосна должина на горниот дел
 • Прилагодлив еластичен појас на долниот дел
 • Еластични делови на ногавиците, ракавите и половината
 • Primegreen
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS -
  YSM
  SM
  S S -
  YMD
  MD
  M M -
  YLG
  YXL
  LG
  L L -
  XL XL -
  2XL 2XL -
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Zorica Milusheva
   Zorica Milusheva

   24.09.2022. 13:46
  • Ruzica Hristova
   Ruzica Hristova

   09.09.2022. 11:34

  Слични производи

  Помош