за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Sportswear
Код на производ: IS0855
adidas

adidas Sportswear

Код на производ: IS0855
Код на производителот: FAN84
adidas Sportswear се женски lifestyle тренерки за сите видови активности во затворен и отворен простор. Оваа модерна верзија на класичните тренерки ќе направи да изгледате витки и да се чувствувате удобно. Дводелниот комплет нуди многу комбинации на аутфит доколку го комбинирате горниот и долниот дел со вашите омилени маици, шорцеви или фармерки. Патентот со целосна должина го олеснува слоевитото облекување и прилагодувањето на отвореноста, додека ребрестите ластици ја одржуваат тренерката на своето место. Еластичниот појас со врвка го подобрува приспособувањето и овозможува лесно персонализирање. Препознатливите три ленти ги красат ракавите и ногавиците, гордо прикажувајќи го вашиот омилен бренд. Спецификација: Женски lifestyle тренерки Дводелен комплет Тесен рез Патент со целосна должина Ребрести ластици Еластичен појас со врвка.
4.288 ДЕН
4.288 ДЕН
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Sportswear се женски lifestyle тренерки за сите видови активности во затворен и отворен простор. Оваа модерна верзија на класичните тренерки ќе направи да изгледате витки и да се чувствувате удобно. Дводелниот комплет нуди многу комбинации на аутфит доколку го комбинирате горниот и долниот дел со вашите омилени маици, шорцеви или фармерки. Патентот со целосна должина го олеснува слоевитото облекување и прилагодувањето на отвореноста, додека ребрестите ластици ја одржуваат тренерката на своето место. Еластичниот појас со врвка го подобрува приспособувањето и овозможува лесно персонализирање. Препознатливите три ленти ги красат ракавите и ногавиците, гордо прикажувајќи го вашиот омилен бренд. Спецификација:

 • Женски lifestyle тренерки
 • Дводелен комплет
 • Тесен рез
 • Патент со целосна должина
 • Ребрести ластици
 • Еластичен појас со врвка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.190 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Sportswear
  Тренерка
  adidas Sportswear