Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
CHAMPION Roch Inspired
Машки дуксер
Код на производ:
(CHA223M614-2Y)
CHAMPION

CHAMPION Roch Inspired

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.283 ДЕН
Заштеда: 1.407 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ROCH INSPIRED е машки lifestyle дуксер. Дозволете удобноста на овој дуксер на да ве прегне со целодневна удобност. Достапна ви е и капуљача за дополнителна удобност и релаксација. Принтот долж целиот дуксер ќе ве издвои од толпата, а во исто време ќе придонесе за ефектноста на овој дуксер. Стандардниот крој одлично ќе ви прилега, додека во исто време одлично ќе се вклопи со која било ваша комбинација на облека. Спецификација: Машки дуксер Капуљача Champion лого Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

Champion ROCH INSPIRED е машки lifestyle дуксер. Дозволете удобноста на овој дуксер на да ве прегне со целодневна удобност. Достапна ви е и капуљача за дополнителна удобност и релаксација. Принтот долж целиот дуксер ќе ве издвои од толпата, а во исто време ќе придонесе за ефектноста на овој дуксер. Стандардниот крој одлично ќе ви прилега, додека во исто време одлично ќе се вклопи со која било ваша комбинација на облека.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Champion лого
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош