Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DV2564-633)
NIKE

NIKE Sportswear Trend

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Обезбедете им целосна удобност додека се играат во Nike Sportswear Trend долниот дел тренерки за девојчиња. Изработен од меко руно, овој долен дел тренерки ќе ѝ овозможи на вашето девојче удобност и топлина, без разлика дали таа се игра внатре или на отворено. Дизајнот на широките ногавици додава дополнителен стил, додека џебовите обезбедуваат одлично место за складирање нивните ситници. Fleece материјалот обезбедува неверојатна мекост и додава максимална топлина и удобност. Еластичниот појас со внатрешен учкур им овозможува на девојчињата целосно да го прилагодат овој долен дел тренерки на себе и на своите потреби. Спецификација: Долен дел тренерки за девојчиња – lifestyle Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Еластичен прилагодлив појас Машинско перење Состав: 80 % памук и 20% полиестер.
Подетално

Обезбедете им целосна удобност додека се играат во Nike Sportswear Trend долниот дел тренерки за девојчиња. Изработен од меко руно, овој долен дел тренерки ќе ѝ овозможи на вашето девојче удобност и топлина, без разлика дали таа се игра внатре или на отворено. Дизајнот на широките ногавици додава дополнителен стил, додека џебовите обезбедуваат одлично место за складирање нивните ситници. Fleece материјалот обезбедува неверојатна мекост и додава максимална топлина и удобност. Еластичниот појас со внатрешен учкур им овозможува на девојчињата целосно да го прилагодат овој долен дел тренерки на себе и на своите потреби.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за девојчиња – lifestyle
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 80 % памук и 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош