Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машка маица
Код на производ:
(DX2032-652)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.791 ДЕН
Заштеда: 199 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Repeat е машка маица со кратки ракави совршена за секој ден. Држете се до класиката со препознатливиот Swoosh дизајн. Едноставната лента со повторувачки логоа го издигнува изгледот на оваа класична маица на повисоко ниво, додека мекиот памук кој е прозрачен ви дава чувство на вашата омилена маичка уште од првиот пат кога ќе ја носите. Ништо не е толку удобно како класична памучна маица. Ребрестото зајакнување на крагната обезбедува издржливост и дополнителна удобност.Спецификација: Машка маица со кратки ракави Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство Машинско перење Материјал: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear Repeat е машка маица со кратки ракави совршена за секој ден. Држете се до класиката со препознатливиот Swoosh дизајн. Едноставната лента со повторувачки логоа го издигнува изгледот на оваа класична маица на повисоко ниво, додека мекиот памук кој е прозрачен ви дава чувство на вашата омилена маичка уште од првиот пат кога ќе ја носите. Ништо не е толку удобно како класична памучна маица. Ребрестото зајакнување на крагната обезбедува издржливост и дополнителна удобност.
Спецификација:

 • Машка маица со кратки ракави
 • Модел: standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош