Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
NIKE Sportswear Sport Essentials
Машки тренерки
Код на производ:
(DR3337-010)
NIKE

NIKE Sportswear Sport Essentials

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Sportswear Sport Essentials машките тренерки имаат дизајн 2 во 1 што му оддава почит на херојството на спортистите кои се држат до линиите, а истовремено ви дава безвременски изглед кој нуди самодоверба. Комбинирајте го горниот и долниот дел, за класичен изглед кој ве одржува суви и удобни, или комбинирајте ги посебно. Во секој случај, горниот дел со патент ви овозможува лесно прилагодување на покривањето и слоевитост, додека долниот дел ви дава елегантен изглед, комбиниран со секое парче облека. Водоотпорната ткаенина ви овозможува да останете сува и при влажно време. Скриената капуљача е тука во случај на слаб дожд. Лесната и еластична ткаенина е поставена со мрежа, за лесен комфор. Спецификација: Standard fit Горен дел со патент Странични џебови на горниот и долниот дел Еластични делови на ракавите, поработ и ногавиците Водоотпорна ткаенина Постава Машинско перење Извезено Futura лого Состав: 100% најлон; постава: 100% полиестер.
Подетално

Sportswear Sport Essentials машките тренерки имаат дизајн 2 во 1 што му оддава почит на херојството на спортистите кои се држат до линиите, а истовремено ви дава безвременски изглед кој нуди самодоверба. Комбинирајте го горниот и долниот дел, за класичен изглед кој ве одржува суви и удобни, или комбинирајте ги посебно. Во секој случај, горниот дел со патент ви овозможува лесно прилагодување на покривањето и слоевитост, додека долниот дел ви дава елегантен изглед, комбиниран со секое парче облека. Водоотпорната ткаенина ви овозможува да останете сува и при влажно време. Скриената капуљача е тука во случај на слаб дожд. Лесната и еластична ткаенина е поставена со мрежа, за лесен комфор.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Горен дел со патент
 • Странични џебови на горниот и долниот дел
 • Еластични делови на ракавите, поработ и ногавиците
 • Водоотпорна ткаенина
 • Постава
 • Машинско перење
 • Извезено Futura лого
 • Состав: 100% најлон; постава: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Тренерка DD5242-326
  4.868 ДЕН
  Заштеда 25%
  6.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка BV3017-063
  4.418 ДЕН
  Заштеда 25%
  5.890 ДЕН
  Помош