Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight
Женски хеланки
Код на производ:
(GD4610)
adidas

adidas Woman Activated Tech 7/8 Tight

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.951 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Women Activated Tech 7/8 Tight женските хеланки ќе ви овозможат да напредувате кон вашата цел и во исто време да придонесете за здравјето на планетата. Овие хеланки имаат висок струк и се направени од рециклирана пластика. Мрежестите странични панели и материјалот кој ја отстранува потта ќе ве одржуваат суви и удобни во текот на целиот ден.Спецификација:Боја: црна, белаВнатрешен џебМрежести панели на странитеВисок струкAEROREADY технологија за апсорпција на потСостав на материјал: 91% рециклиран полиестер, 9% еластинКод на производ: GD4610.
Подетално

adidas Women Activated Tech 7/8 Tight женските хеланки ќе ви овозможат да напредувате кон вашата цел и во исто време да придонесете за здравјето на планетата. Овие хеланки имаат висок струк и се направени од рециклирана пластика. Мрежестите странични панели и материјалот кој ја отстранува потта ќе ве одржуваат суви и удобни во текот на целиот ден.
Спецификација:

 • Боја: црна, бела
 • Внатрешен џеб
 • Мрежести панели на страните
 • Висок струк
 • AEROREADY технологија за апсорпција на пот
 • Состав на материјал: 91% рециклиран полиестер, 9% еластин
 • Код на производ: GD4610

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош