Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(DV0335-430)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е женска lifestyle маица дизајнирана за вашето целодневно спортско задоволство. Изработена е од лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи да се чувствувате удобно во текот на денот. Лесниот памучен материјал и класичниот крој ќе придонесат за вашето подобро расположение во текот на топлите летни денови. Маицата е со кратки ракави и зајакната крагна која го спречува извлекувањето и овозможува долготрајност. Интересните Nike графики на градите јасно го нагласуваат вашиот спортски стил. Лесно ќе ја вклопите со остатокот од вашата гардероба, а различните бои на масивното лого и маицата го зголемуваат бројот на комбинации на облека. Облечете ја оваа Nike маица и блескајте додека шетате по градските улици. Спецификација: Женска lifestyle маица Кратки ракави Oversized fit Nike logo Засилена крагна Состав: 100% памук.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е женска lifestyle маица дизајнирана за вашето целодневно спортско задоволство. Изработена е од лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи да се чувствувате удобно во текот на денот. Лесниот памучен материјал и класичниот крој ќе придонесат за вашето подобро расположение во текот на топлите летни денови. Маицата е со кратки ракави и зајакната крагна која го спречува извлекувањето и овозможува долготрајност. Интересните Nike графики на градите јасно го нагласуваат вашиот спортски стил. Лесно ќе ја вклопите со остатокот од вашата гардероба, а различните бои на масивното лого и маицата го зголемуваат бројот на комбинации на облека. Облечете ја оваа Nike маица и блескајте додека шетате по градските улици.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Oversized fit
 • Nike logo
 • Засилена крагна
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош