Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas G Lin Leg
adidas G Lin Leg
adidas G Lin Leg
adidas G Lin Leg
adidas G Lin Leg
adidas G Lin Leg
adidas G Lin Leg
adidas G Lin Leg
Детски хеланки
Код на производ:
(GN4048)
adidas

adidas G Lin Leg

Претходна цена
1.388 ДЕН
Моментална цена
1.388 ДЕН
Цена со попуст
1.110 ДЕН
Заштеда: 278 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 112
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas G LIN LEG се хеланки за девојчиња идеални за секојдневни, но и за спортски активности. Направени од мек, еластичен памук, тие се дизајнирани да го гушкаат телото и да обезбедат целодневна удобност. Овие хеланки имаат препознатливи adidas симболи на себе кои даваат модерен изглед инспириран од спортот. Спецификација: Детски хеланки Еластичен појас Тесен крој Украсени со adidas мотиви Боја: сина Код на производ: GN4048.
Подетално

adidas G LIN LEG се хеланки за девојчиња идеални за секојдневни, но и за спортски активности. Направени од мек, еластичен памук, тие се дизајнирани да го гушкаат телото и да обезбедат целодневна удобност. Овие хеланки имаат препознатливи adidas симболи на себе кои даваат модерен изглед инспириран од спортот.
Спецификација:

 • Детски хеланки
 • Еластичен појас
 • Тесен крој
 • Украсени со adidas мотиви
 • Боја: сина
 • Код на производ: GN4048

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  112
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош