Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
adidas Ml Bl Ft Pt
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(GN4016)
adidas

adidas Ml Bl Ft Pt

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 112 112
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas M BL FT PT се детски долен дел тренерки кои овозможуваат пријатност и удонбност. Направени се од мек француски фротир, кој е многу пријатен во контакт со кожата. Во изработката е користен рециклиран полиестер, со цел да се придонесе за намалување на емисијата на штетен отпад. Ногавиците се стеснуваат во долниот дел и завршуваат со манжетна, за да се избегнат непотребните поместување. На долниот дел на левата ногавица, се наоѓа големо adidas лого, како атрактивен стилски детал и показател за вашата спортска посветеност.Спецификација: Стандарден крој Еластичен појас со учкур Манжетни на ногавиците Предни џебови Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза Машинско перење Боја: сива Код на производ: GN401.
Подетално

adidas M BL FT PT се детски долен дел тренерки кои овозможуваат пријатност и удонбност. Направени се од мек француски фротир, кој е многу пријатен во контакт со кожата. Во изработката е користен рециклиран полиестер, со цел да се придонесе за намалување на емисијата на штетен отпад. Ногавиците се стеснуваат во долниот дел и завршуваат со манжетна, за да се избегнат непотребните поместување. На долниот дел на левата ногавица, се наоѓа големо adidas лого, како атрактивен стилски детал и показател за вашата спортска посветеност.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Еластичен појас со учкур
 • Манжетни на ногавиците
 • Предни џебови
 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза
 • Машинско перење
 • Боја: сива
 • Код на производ: GN401

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  112
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош