Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
adidas Mi Pt
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GL1382)
adidas

adidas Mi Pt

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas W LIN T C PT се долен дел женски тренерки за секојдневно носење. Дизајнот е инспириран од ретро спортскиот стил и ќе внесе вистинско освежување во вашиот outfit. Потесниот крој со заострени ногавици ја истакнува вашата фигура и придонесува за женствен изглед. Направени се од мек француски фротир кој ќе ви овозможи целодневно чувство на удобност. Манжетните го задржуваат ги задржуваат тренерките на место, додека страничните џебови се погодни за складирање на потребни ситници. Овие женски долен дел тренерки ќе ви овозможат врвна удобност со одличен спортски изглед. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Високо вклопување со заострени ногавици Еластичен појас со јамка Манжетни на нозете Странични џебови Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза Боја: бела Код на производ: GL1382.
Подетално

adidas W LIN T C PT се долен дел женски тренерки за секојдневно носење. Дизајнот е инспириран од ретро спортскиот стил и ќе внесе вистинско освежување во вашиот outfit. Потесниот крој со заострени ногавици ја истакнува вашата фигура и придонесува за женствен изглед. Направени се од мек француски фротир кој ќе ви овозможи целодневно чувство на удобност. Манжетните го задржуваат ги задржуваат тренерките на место, додека страничните џебови се погодни за складирање на потребни ситници. Овие женски долен дел тренерки ќе ви овозможат врвна удобност со одличен спортски изглед.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Високо вклопување со заострени ногавици
 • Еластичен појас со јамка
 • Манжетни на нозете
 • Странични џебови
 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза
 • Боја: бела
 • Код на производ: GL1382

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош