Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FC Barcelona Crest
NIKE FC Barcelona Crest
NIKE FC Barcelona Crest
NIKE FC Barcelona Crest
NIKE FC Barcelona Crest
NIKE FC Barcelona Crest
NIKE FC Barcelona Crest
NIKE FC Barcelona Crest
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DJ1306-657)
NIKE

NIKE FC Barcelona Crest

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Barcelona Crest е машка маица за фубал со класичен крој. Изработена е од лесен памук кој ѝ дава удобност и совршена пријатност на вашата кожа. Овој модел се одликува со зајакната крагна која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот рок на траење. Таа ќе биде особено интересна за навивачите на фудбалскиот гигант од Шпанија, ФК Барселона. Грбот на овој фудбалски клуб јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубовта кон клубот. Облечете ја оваа удобна маица за фудбал со класичен крој и блеснете на теренот како фудбалските мајстори од вашиот омилен клуб. Спецификација: Машка маица за фудбал Грб на ФК Барселона Состав: 100% памук Машинско перење.
Подетално

Nike FC Barcelona Crest е машка маица за фубал со класичен крој. Изработена е од лесен памук кој ѝ дава удобност и совршена пријатност на вашата кожа. Овој модел се одликува со зајакната крагна која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот рок на траење. Таа ќе биде особено интересна за навивачите на фудбалскиот гигант од Шпанија, ФК Барселона. Грбот на овој фудбалски клуб јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубовта кон клубот. Облечете ја оваа удобна маица за фудбал со класичен крој и блеснете на теренот како фудбалските мајстори од вашиот омилен клуб.
Спецификација:

 • Машка маица за фудбал
 • Грб на ФК Барселона
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош