Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie
Машки дуксер
Код на производ:
(FI0806)
adidas

adidas Essenntials 3-Stripes Pullover Hoodie

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.371 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Покажете го вашиот атлетски стил надвор од тренинзите во adidas ESSENTIALS 3-PRIPES PULLOVER HOODIE машкиот дуксер. Легендарните три пруги во контрастна боја се протегаат по должината на ракавите за да го нагласат автентичниот спортски стил. Дуксерот е направен од комбинација на мек памук и рециклиран полиестер за лесно и удобно чувство. Пространите џебови, еластичните манжетни и капуљачата ви овозможуваат функционална удобност во која ќе уживате секој ден.Спецификација: Дуксер со капуљача Regular fit Манжетни на ракавите Пространи џебови Состав: 70% памук, 30% rec. полиестер Боја: бела / црна Код на производ: FI0806.
Подетално

Покажете го вашиот атлетски стил надвор од тренинзите во adidas ESSENTIALS 3-PRIPES PULLOVER HOODIE машкиот дуксер. Легендарните три пруги во контрастна боја се протегаат по должината на ракавите за да го нагласат автентичниот спортски стил. Дуксерот е направен од комбинација на мек памук и рециклиран полиестер за лесно и удобно чувство. Пространите џебови, еластичните манжетни и капуљачата ви овозможуваат функционална удобност во која ќе уживате секој ден.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача
 • Regular fit
 • Манжетни на ракавите
 • Пространи џебови
 • Состав: 70% памук, 30% rec. полиестер
 • Боја: бела / црна
 • Код на производ: FI0806

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош