Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
adidas Feel Vivid
Машки дуксер
Код на производ:
(HK2823)
adidas

adidas Feel Vivid

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Моментална цена
3.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Feel Vivid е машки lifestyle дуксер. Комбинацијата на природни и рециклирани материјали носи пријатно чувство во секоја ваша комбинација на облека. Овој дуксер е дуксер кој ќе ве прегрне со удобност од која нема да сакате да се одвоите. Капуљачата со прилагодлив учкур ќе се адаптира на вашите потреби. Има и кенгур џеб за складирање на вашите ситници. Спецификација:Машки дуксерКапуљача со учкурКенгур џебadidas логоСостав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Feel Vivid е машки lifestyle дуксер. Комбинацијата на природни и рециклирани материјали носи пријатно чувство во секоја ваша комбинација на облека. Овој дуксер е дуксер кој ќе ве прегрне со удобност од која нема да сакате да се одвоите. Капуљачата со прилагодлив учкур ќе се адаптира на вашите потреби. Има и кенгур џеб за складирање на вашите ситници.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача со учкур
 • Кенгур џеб
 • adidas лого
 • Состав: 80% памук, 20% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош