Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женска маица
Код на производ:
(DN5852-010)
NIKE

NIKE Air

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женската lifestyle маица ќе биде соодветна за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви овозможи максимална удобност. Идеална е за тренинг во теретана или за секојдневна прошетка низ градот. Swoosh логото на градите им дава до знаење на сите дека сте дел од Nike тимот. Облечете ја Nike Air маицата и уживајте во вашиот возбудлив ден. Спецификација: Кратки ракави Ребресто засилување на крагната Тесен крој Состав на материјал: 49% памук, 49% полиестер, 2% спандекс.
Подетално

Nike Air женската lifestyle маица ќе биде соодветна за секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Оваа маица е изработена од исклучително мек и лесен материјал кој ќе ви овозможи максимална удобност. Идеална е за тренинг во теретана или за секојдневна прошетка низ градот. Swoosh логото на градите им дава до знаење на сите дека сте дел од Nike тимот. Облечете ја Nike Air маицата и уживајте во вашиот возбудлив ден.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Ребресто засилување на крагната
 • Тесен крој
 • Состав на материјал: 49% памук, 49% полиестер, 2% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CI1383-616
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош