Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женска јакна
Код на производ:
(DD5421-010)
NIKE

NIKE Air

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air е женска јакна. Нејзиниот засечен крој допира до колковите и има прилагодливи учкури од внатрешната страна за да го адаптирате изгледот на оваа јакна по ваша желба. Мазната ткаенина обезбедува пријатно чувство. Printed Air графиките и извезеното Futura лого недвосмислено кажуваат за вашата љубов кон овој бренд и го отсликуваат неговото богато наследство. Придружете се на Air тимот со Nike Air женската јакна и бидете секогаш забележани. Спецификација: Женска јакна – lifestyle Опуштен крој Патент Еластични прилагодливи учкури Еластични делови на ракавите Предни џебови Air графика Futura лого Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Air е женска јакна. Нејзиниот засечен крој допира до колковите и има прилагодливи учкури од внатрешната страна за да го адаптирате изгледот на оваа јакна по ваша желба. Мазната ткаенина обезбедува пријатно чувство. Printed Air графиките и извезеното Futura лого недвосмислено кажуваат за вашата љубов кон овој бренд и го отсликуваат неговото богато наследство. Придружете се на Air тимот со Nike Air женската јакна и бидете секогаш забележани.
Спецификација:

 • Женска јакна – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Патент
 • Еластични прилагодливи учкури
 • Еластични делови на ракавите
 • Предни џебови
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна AJ2982-615
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна CU6578-975
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Помош