Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
Машка маица за трчање
Код на производ:
(1369743-752)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOUR SPEED STRIDE 2.0 е машка спортска маица дизајнирана за трчање. Меката, ултра лесна ткаенина нуди супериорна прозрачност и неверојатна удобност. Овој модел се одликува со кратки ракави и зајакната крагна која го спречува влечењето на маицата и обезбедува долготрајност. Направена е од материјал кој ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Дискретното UNDER ARMOUR лого на градите ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Anti-Odor технологијата го спречува создавањето на микроби кои предизвикуваат непријатни мириси. Доколку сакате да го дадете најдоброто од себе на патеката и постојано да ги поместувате границите, оваа UNDER ARMOUR маица е вашиот најдобар сојузник. Спецификација: Машка маица за трчање Кратки ракави Засилена крагна Состав: 100% полиестер Технологија против непријатни мириси UNDER ARMOUR лого.
Подетално

UNDER ARMOUR SPEED STRIDE 2.0 е машка спортска маица дизајнирана за трчање. Меката, ултра лесна ткаенина нуди супериорна прозрачност и неверојатна удобност. Овој модел се одликува со кратки ракави и зајакната крагна која го спречува влечењето на маицата и обезбедува долготрајност. Направена е од материјал кој ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Дискретното UNDER ARMOUR лого на градите ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Anti-Odor технологијата го спречува создавањето на микроби кои предизвикуваат непријатни мириси. Доколку сакате да го дадете најдоброто од себе на патеката и постојано да ги поместувате границите, оваа UNDER ARMOUR маица е вашиот најдобар сојузник.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Кратки ракави
 • Засилена крагна
 • Состав: 100% полиестер
 • Технологија против непријатни мириси
 • UNDER ARMOUR лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош