Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
NIKE Pro
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM5544-010)
NIKE

NIKE Pro

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pro се машки долен дел тренерки за тренинг. Изработени се од лесна, растеглива ткаенина, за да можете да се движите слободно и брзо да го менувате правецот без никакви ограничувања за време на тренингот. Под коленото, овие тренерки се заострени и цврсто се прилепуваат на вашето, така што нема да чувствувате вишок ткаенина што ќе ви пречи за време на интензивните вежби. Технологијата Nike Dri-FIT во ткаенината ја отстранува потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани. Еластичниот појас има внатрешен учкур за лесна персонализација и прилагодување на вашите потреби. Страничните џебови имаат патент во кои можете да ги складирате сите ваши ситници.Спецификација: Машки долен дел тренерки за тренинг Модел: standard fit Технологија Nike Dri-FIT Џебови со патент Прилагодлив еластичен појас Машинско перење Материјал: 90% полиестер / 10% еластин.
Подетално

Nike Pro се машки долен дел тренерки за тренинг. Изработени се од лесна, растеглива ткаенина, за да можете да се движите слободно и брзо да го менувате правецот без никакви ограничувања за време на тренингот. Под коленото, овие тренерки се заострени и цврсто се прилепуваат на вашето, така што нема да чувствувате вишок ткаенина што ќе ви пречи за време на интензивните вежби. Технологијата Nike Dri-FIT во ткаенината ја отстранува потта од вашата кожа за да бидете суви и фокусирани. Еластичниот појас има внатрешен учкур за лесна персонализација и прилагодување на вашите потреби. Страничните џебови имаат патент во кои можете да ги складирате сите ваши ситници.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки за тренинг
 • Модел: standard fit
 • Технологија Nike Dri-FIT
 • Џебови со патент
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Машинско перење
 • Материјал: 90% полиестер / 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош