Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
Детска маица
Код на производ:
(CHA221B807-05)
CHAMPION

CHAMPION AUTHENTIC

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
474 ДЕН
Заштеда: 316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion AUTHENTIC е детска маица за момчиња која носи препознатлив Champion изглед Можете да ја комбинирате со различни комбинации на облека и за различни пригоди. Маичка се одликува со кратки ракави и зајакната јака која ќе спречи влечење на маичката и ќе придонесе за нејзината издржливост и долготрајност. Одличен избор е за детски игри и авантури во текот на денот, но и за одење на училиште или шетање по градските улици. Богатата Champion графика низ маичката ја нагласува спортската посветеност уште од мали нозе. Исклучително удобната маичка ќе биде одличен сојузник за сите деца во секоја прилика. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Champion графика Класичен крој Зајакната крагна.
Подетално

Champion AUTHENTIC е детска маица за момчиња која носи препознатлив Champion изглед Можете да ја комбинирате со различни комбинации на облека и за различни пригоди. Маичка се одликува со кратки ракави и зајакната јака која ќе спречи влечење на маичката и ќе придонесе за нејзината издржливост и долготрајност. Одличен избор е за детски игри и авантури во текот на денот, но и за одење на училиште или шетање по градските улици. Богатата Champion графика низ маичката ја нагласува спортската посветеност уште од мали нозе. Исклучително удобната маичка ќе биде одличен сојузник за сите деца во секоја прилика.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Champion графика
 • Класичен крој
 • Зајакната крагна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA221B807-23
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  474 ДЕН
  Заштеда 40%
  790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA221B807-20
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  474 ДЕН
  Заштеда 40%
  790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош