Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женска маица
Код на производ:
(CK4367-063)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е женска lifestyle маица. Лежерниот стил е секогаш добредојден. Комбинирајте ја оваа едноставна маица со омилените тренерки, фармерки или шорцеви и подготвени сте за секоја ситуација со која ќе се соочите во текот на денот. Пријатното чувство на кожата, благодарение на памучниот материјал ќе ви овозможи да се препуштите на задоволството. Кратките ракави се идеален избор за летните горештини. Препознатливиот Nike слоган - „Just Do It“ на предната страна на маицата ќе ве мотивира вас и сите луѓе околу вас да бидете поактивни и порасположени од кога било досега. Спецификација: Женска маица Кратки ракави '' Just Do It '' и Nike лого Тркалезна крагна Стандарден крој.
Подетално

Nike Sportswear е женска lifestyle маица. Лежерниот стил е секогаш добредојден. Комбинирајте ја оваа едноставна маица со омилените тренерки, фармерки или шорцеви и подготвени сте за секоја ситуација со која ќе се соочите во текот на денот. Пријатното чувство на кожата, благодарение на памучниот материјал ќе ви овозможи да се препуштите на задоволството. Кратките ракави се идеален избор за летните горештини. Препознатливиот Nike слоган - „Just Do It“ на предната страна на маицата ќе ве мотивира вас и сите луѓе околу вас да бидете поактивни и порасположени од кога било досега.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Кратки ракави
 • '' Just Do It '' и Nike лого
 • Тркалезна крагна
 • Стандарден крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош