Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Graphic
PUMA Graphic
PUMA Graphic
PUMA Graphic
Машка маица
Код на производ:
(848568-11)
PUMA

PUMA Graphic

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Wording е машка маица за вежбање. Дозволете си да се истакнете со едноставност и добра физичка подготвеност. Ребрестиот дел на крагната зрачи со опуштен стил и ви дава удобност дури и за време на напорните тренинзи.Мичката е направена од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина. Спецификација: Машка маица за тренинг Гумен принт Ребреста крагна Стандарден крој Рециклиран материјал: 100% памук.
Подетално

Puma Wording е машка маица за вежбање. Дозволете си да се истакнете со едноставност и добра физичка подготвеност. Ребрестиот дел на крагната зрачи со опуштен стил и ви дава удобност дури и за време на напорните тренинзи.Мичката е направена од рециклирани влакна, како дел од амбицијата на Puma да се зачува животната средина.
Спецификација:

Машка маица за тренинг

Гумен принт

Ребреста крагна

Стандарден крој

Рециклиран материјал: 100% памук

Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 847376-70
1.012 ДЕН
Заштеда 15%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 848568-02
1.012 ДЕН
Заштеда 15%
1.190 ДЕН
Помош