Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Детска јакна
Код на производ:
(DM8370-666)
NIKE

NIKE Air

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.072 ДЕН
Заштеда: 1.018 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Woven Hooded lifestyle јакна со капуљача дизајнирана да обезбеди заштита од дожд, ветер и студено време. Има патент по цела должина, така што е лесна за облекување и соблекување. Мрежестиот материјал на рамениците овозможува слободна циркулација на воздухот. Еластичните делови на ракавите ги спречуваат непотребните поместувања додека таа е во движење. Облечете ѝ ја Nike Air Wowen Hooded lifestyle јакната со капуљча и бидете сигурни дека ќе биде стоплена во текот на целиот ден. Спецификација: Капуљача Патент Странични џебови со патент Еластични делови на ракавите Состав на материјал: 100% полиестер.
Подетално

Nike Air Woven Hooded lifestyle јакна со капуљача дизајнирана да обезбеди заштита од дожд, ветер и студено време. Има патент по цела должина, така што е лесна за облекување и соблекување. Мрежестиот материјал на рамениците овозможува слободна циркулација на воздухот. Еластичните делови на ракавите ги спречуваат непотребните поместувања додека таа е во движење. Облечете ѝ ја Nike Air Wowen Hooded lifestyle јакната со капуљча и бидете сигурни дека ќе биде стоплена во текот на целиот ден.
Спецификација:

 • Капуљача
 • Патент
 • Странични џебови со патент
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав на материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош