Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
adidas Botanically Dyed
Код на производ:
(H65780)
adidas

adidas Botanically Dyed

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle маицата ќе ви послужи во секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Мекиот материјал од кој е направена ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде целодневна удобност и комфор. Оваа маица е погодна за сите прилики, од опуштање дома, тренинг во теретана или излегување со пријателите. Опуштете се во врвен стил и удобност со adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle маицата.Спецификација: Кратки ракави Ребресто засилување на крагната Состав на материјал: 100% памук.
Подетално

adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle маицата ќе ви послужи во секоја пригода и во секоја комбинација на облека. Мекиот материјал од кој е направена ќе биде пријатен за вашата кожа и ќе ви даде целодневна удобност и комфор. Оваа маица е погодна за сите прилики, од опуштање дома, тренинг во теретана или излегување со пријателите. Опуштете се во врвен стил и удобност со adidas Botanically Dyed унисекс lifestyle маицата.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Ребресто засилување на крагната
 • Состав на материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош