Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run Icons 3 Bar All Over Print
adidas Run Icons 3 Bar All Over Print
adidas Run Icons 3 Bar All Over Print
adidas Run Icons 3 Bar All Over Print
adidas Run Icons 3 Bar All Over Print
adidas Run Icons 3 Bar All Over Print
adidas Run Icons 3 Bar All Over Print
adidas Run Icons 3 Bar All Over Print
Женска маица за трчање
Код на производ:
(HE0355)
adidas

adidas Run Icons 3 Bar All Over Print

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN ICONS 3 BAR ALL OVER PRINT е женски дуксер со капуљача. Чувствувајте се добро. Трчајте брзо. Овој adidas дуксер за трчање има капуљача и патент по целата должина, така што можете да тренирате неоптоварени на свеж воздух дури и кога прогнозата не е најдобра. Графиките зрачат со смел став, а растегливиот материјал дополнително ќе влијае на вашата мотивација за време на тренингот. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи за вишокот на пот, за да останете фокусирани до крајната цел! Овој производ е еден од оние производи кои се стремат да го намалат пластичниот отпад. Спецификација: Женски дуксер Капуљача Прицврстување на патент Стандарден крој AEROREADY технологија Состав: 85% рециклиран полиестер, 15 % еластин.
Подетално

adidas RUN ICONS 3 BAR ALL OVER PRINT е женски дуксер со капуљача. Чувствувајте се добро. Трчајте брзо. Овој adidas дуксер за трчање има капуљача и патент по целата должина, така што можете да тренирате неоптоварени на свеж воздух дури и кога прогнозата не е најдобра. Графиките зрачат со смел став, а растегливиот материјал дополнително ќе влијае на вашата мотивација за време на тренингот. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи за вишокот на пот, за да останете фокусирани до крајната цел! Овој производ е еден од оние производи кои се стремат да го намалат пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Капуљача
 • Прицврстување на патент
 • Стандарден крој
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 85% рециклиран полиестер, 15 % еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош