Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Muscle Tank
adidas Muscle Tank
adidas Muscle Tank
adidas Muscle Tank
adidas Muscle Tank
adidas Muscle Tank
adidas Muscle Tank
adidas Muscle Tank
Машка маица
Код на производ:
(H61184)
adidas

adidas Muscle Tank

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas MUSCLE TANK е машка спортска маица. За време на интензивните тренинзи, сите сакаме удобност и едноставност за да избегнеме сé што може да ви ни го одвлече вниманието додека сме фокусирани на успехот, а оваа удобна маица ќе одговори на нашите барања. Стандардниот крој и тркалезниот израз околу вратот ќе овозможат пријатност и удобност дури и при најинтензивните вежби. Спецификација: Машка маица Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

adidas MUSCLE TANK е машка спортска маица. За време на интензивните тренинзи, сите сакаме удобност и едноставност за да избегнеме сé што може да ви ни го одвлече вниманието додека сме фокусирани на успехот, а оваа удобна маица ќе одговори на нашите барања. Стандардниот крој и тркалезниот израз околу вратот ќе овозможат пријатност и удобност дури и при најинтензивните вежби.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош