Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
NIKE Sportswear Tech Fleece
Детски дуксер
Код на производ:
(CU9223-063)
NIKE

NIKE Sportswear Tech Fleece

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech Fleece е детски дуксер за момчиња, кој обезбедува совршена удобност и топлина во постудените денови. Изработен е од лесен и пријатен материјал кое ќе ги стопли и ќе го придружува секој нивен потег. Патентот по целата должина овозможува слоевито облекување, додека пространата капуљача ќе ги заштити од неповолни временски услови. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои се активни во текот на денот. Спецификација: Стандарден крој Два странични џебови Џеб со патент на ракавот Материјал: 69% памук, 31% полиестер Машинско перење .
Подетално

Nike Sportswear Tech Fleece е детски дуксер за момчиња, кој обезбедува совршена удобност и топлина во постудените денови. Изработен е од лесен и пријатен материјал кое ќе ги стопли и ќе го придружува секој нивен потег. Патентот по целата должина овозможува слоевито облекување, додека пространата капуљача ќе ги заштити од неповолни временски услови. Овој дуксер е одличен избор за сите деца кои се активни во текот на денот.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Два странични џебови
 • Џеб со патент на ракавот
 • Материјал: 69% памук, 31% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош