Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise
Машка маица
Код на производ:
(1370483-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock Iron Paradise

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock Iron Paradise е машка маица со кратки ракави. Маица за тренинг која ќе ве мотивира да ги поместите границите. Колекцијата беше лично одобрена од Двејн Џонсон, професионален борач, американски актер, попознат по прекарот Рок. Во изработката на оваа маица е користен екстремно мек, памучен материјал, така што удобноста ви е загарантирана во текот на целиот ден. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Колекција на Двејн Џонсон Материјал: памук.
Подетално

Under Armour Project Rock Iron Paradise е машка маица со кратки ракави. Маица за тренинг која ќе ве мотивира да ги поместите границите. Колекцијата беше лично одобрена од Двејн Џонсон, професионален борач, американски актер, попознат по прекарот Рок. Во изработката на оваа маица е користен екстремно мек, памучен материјал, така што удобноста ви е загарантирана во текот на целиот ден.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Колекција на Двејн Џонсон
 • Материјал: памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош