Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
adidas Powerimpact
Спортски градник
Код на производ:
(HC5373)
adidas

adidas Powerimpact

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas POWERIMPACT е женски спортски градник. Фокусирајте се исклучиво на тренингот во вашиот нов спортски градник. Ќе ви даде чувство на сигурност за време на физичката активност, со што ќе ви го олесни движењето, без да ја иритирате кожата. Погоден е и за најинтензивни тренинзи, бидејќи технологијата AEROREADY ја апсорбира последната капка пот од вашата кожа. Мрежестиот, прозрачен материјал му овозможува на телото да дише, додека ремените на грбот се вкрстуваат и на тој начин придонесуваат за елегантен изглед кој нема да сакате да го сокриете. Има и перничиња кои можат, по потреба, да бидат отстранети.Спецификација: Женски спортски градник AEROREADY технологија Прозрачен материјал Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% INTERLOCK еластин.
Подетално

adidas POWERIMPACT е женски спортски градник. Фокусирајте се исклучиво на тренингот во вашиот нов спортски градник. Ќе ви даде чувство на сигурност за време на физичката активност, со што ќе ви го олесни движењето, без да ја иритирате кожата. Погоден е и за најинтензивни тренинзи, бидејќи технологијата AEROREADY ја апсорбира последната капка пот од вашата кожа. Мрежестиот, прозрачен материјал му овозможува на телото да дише, додека ремените на грбот се вкрстуваат и на тој начин придонесуваат за елегантен изглед кој нема да сакате да го сокриете. Има и перничиња кои можат, по потреба, да бидат отстранети.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • AEROREADY технологија
 • Прозрачен материјал
 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% INTERLOCK еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XSAC XS
  XSDE
  SAC S
  SDE
  MAC S
  MDE
  LAC
  LDE
  XLAC
  XLDE
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.950 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.688 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.230 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.788 ДЕН
  Помош