Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD5975-010)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Идеални за секој ден, Nike Sportswear Essential долниот дел женски тренерки со висок струк, нуди опуштено чувство и пријатна удобност. Овој долен дел тренерки се одликуваат со висок струк и скратени ногавици, што овозможува вашите патики да се истакнат во секоја прилика. Меката, еластична ткаенина го комплетира чувството на удобност. Спецификација: Удобен крој со висок струк и скратени ногавици Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Машинско перење Состав: 68% памук, 28 % најлон, 4% спандекс.
Подетално

Идеални за секој ден, Nike Sportswear Essential долниот дел женски тренерки со висок струк, нуди опуштено чувство и пријатна удобност. Овој долен дел тренерки се одликуваат со висок струк и скратени ногавици, што овозможува вашите патики да се истакнат во секоја прилика. Меката, еластична ткаенина го комплетира чувството на удобност.
Спецификација:

 • Удобен крој со висок струк и скратени ногавици
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 68% памук, 28 % најлон, 4% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основна поделба Текстил
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош