Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash
Машка јакна
Код на производ:
(DM5552-011)
NIKE

NIKE Nike Dri-FIT Sport Clash

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирана од внатрешната енергија што спортистите ја користат за да го поттикнат натпреварувачкиот дух, Nike Dri-FIT Sport Clash машката јакна за тренинг ви дава предност да прогресирате побрзо од кога било. Мекиот горен дел е мрежест и прозрачен, за да останете свежи при интензивни тренинзи. Вградената технологија за апсорпција на влага ви овозможува да останете суви и фокусирани. Спецификација: Поширок крој Затворање со патент по цела должина Dri-FIT технологија Состав: 100% најлон.
Подетално

Инспирирана од внатрешната енергија што спортистите ја користат за да го поттикнат натпреварувачкиот дух, Nike Dri-FIT Sport Clash машката јакна за тренинг ви дава предност да прогресирате побрзо од кога било. Мекиот горен дел е мрежест и прозрачен, за да останете свежи при интензивни тренинзи. Вградената технологија за апсорпција на влага ви овозможува да останете суви и фокусирани.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Затворање со патент по цела должина
 • Dri-FIT технологија
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош