Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Soccer
NIKE Soccer
NIKE Soccer
NIKE Soccer
NIKE Soccer
NIKE Soccer
NIKE Soccer
NIKE Soccer
NIKE Soccer
NIKE Soccer
Машки дуксер
Код на производ:
(DC9024-738)
NIKE

NIKE Soccer

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Soccer машкиот дуксер за фудбал ќе ви даде максимална удобност. Изработен е од меко руно и ќе ве стопли за време и по играта на теренот. Предниот џеб ви овозможува безбедно да ги одложите вашите работи. Носете го Nike Soccer машкиот дуксер за фудбал и не дозволувајте студеното време да ви ги расипе перформансите на теренот. Спецификација: Состав: 80% памук, 20% полиестер Стандарден крој Преден џеб Машинско перење.
Подетално

Nike Soccer машкиот дуксер за фудбал ќе ви даде максимална удобност. Изработен е од меко руно и ќе ве стопли за време и по играта на теренот. Предниот џеб ви овозможува безбедно да ги одложите вашите работи. Носете го Nike Soccer машкиот дуксер за фудбал и не дозволувајте студеното време да ви ги расипе перформансите на теренот.
Спецификација:

 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Стандарден крој
 • Преден џеб
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош