Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
adidas Badge Of Sports
Машка маица
Код на производ:
(HE4823)
adidas

adidas Badge Of Sports

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Badge Of Sports е lifestylel маица. Благодарение на совршениот памук од кој е направена маицата, вашата кожа ќе биде благодарна за задоволството кое ќе ѝ го обезбедите. adidas логото на централниот дел го краси целокупниот изглед на овој модел. Кратките ракави ќе ви дадат чувство на слобода за време на топлите и сончеви денови. Тркалезната крагна и стандардниот крој зрачат со опуштен стил. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

adidas Badge Of Sports е lifestylel маица. Благодарение на совршениот памук од кој е направена маицата, вашата кожа ќе биде благодарна за задоволството кое ќе ѝ го обезбедите. adidas логото на централниот дел го краси целокупниот изглед на овој модел. Кратките ракави ќе ви дадат чувство на слобода за време на топлите и сончеви денови. Тркалезната крагна и стандардниот крој зрачат со опуштен стил.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HE4825
  1.110 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.388 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош