Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
ELLESSE Fitness
Женска маица
Код на производ:
(ELA221F810-05)
ELLESSE

ELLESSE Fitness

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ellesse Fitness женската маица без ракави за тренинг е функционална и во исто време многу ефектна. Прерамките кои се споени одзади во една еластична лента нудат слобода на движење, а малку продолжените делови однапред и одназад обезбедуваат добра покриеност. Затвореното деколте ви овозможува да вежбате самоуверено. Ellesse графика на целата површина на маицата овозможува да бидете во центарот на вниманието во теретана, на патека или во град. Спецификација Женска маица Без ракави Малку издолжена однапред и одназад Ellesse графика.
Подетално

Ellesse Fitness женската маица без ракави за тренинг е функционална и во исто време многу ефектна. Прерамките кои се споени одзади во една еластична лента нудат слобода на движење, а малку продолжените делови однапред и одназад обезбедуваат добра покриеност. Затвореното деколте ви овозможува да вежбате самоуверено. Ellesse графика на целата површина на маицата овозможува да бидете во центарот на вниманието во теретана, на патека или во град.
Спецификација

 • Женска маица
 • Без ракави
 • Малку издолжена однапред и одназад
 • Ellesse графика

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Категорија Текстил
  Пол Женски
  Намена Фитнес
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош