Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE BLCK Lion III
LONSDALE BLCK Lion III
LONSDALE BLCK Lion III
LONSDALE BLCK Lion III
LONSDALE BLCK Lion III
LONSDALE BLCK Lion III
LONSDALE BLCK Lion III
LONSDALE BLCK Lion III
Машка маица
Код на производ:
(LNA221M801-01)
LONSDALE

LONSDALE BLCK Lion III

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
595 ДЕН
Заштеда: 595 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Носете ја Lonsdale BLCK LION III машката маица со кратки ракави во секоја прилика. Има стандарден крој што ви дава непречена слобода на движење. Црната боја никогаш не излегува од мода и лесно се усогласува со остатокот од вашата лежерна гардероба. Секогаш е добро да имате ваква маица во вашиот гардеробер. Спецификација Стандарден крој Заоблен израз околу вратот Кратки ракави Машинско перење.
Подетално

Носете ја Lonsdale BLCK LION III машката маица со кратки ракави во секоја прилика. Има стандарден крој што ви дава непречена слобода на движење. Црната боја никогаш не излегува од мода и лесно се усогласува со остатокот од вашата лежерна гардероба. Секогаш е добро да имате ваква маица во вашиот гардеробер.
Спецификација

 • Стандарден крој
 • Заоблен израз околу вратот
 • Кратки ракави
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Основна поделба Текстил
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица LNA221M813-10
  695 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица LNA221M811-01
  595 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица LNA221M817-01
  695 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.390 ДЕН
  Помош